تاریخچه دارالترجمه رسمی سفیر


اگر قصد سفر به هر کجای دنیا را دارید با سفیر مشورت نمایید

خلاصه فعالیت دارالترجمه رسمی سفیر

دارالترجمه رسمی سفیر در سال 1365 در تهران، میدان انقلاب شروع به فعالیت نمود و کماکان فعالیت خدماتی و فرهنگی خود را ادامه میدهد.
این موسسه در زمینه ترجمه به زبان های انگلیسی، عربی، فرانسه، آلمانی، روسی، اسپانیایی، ایتالیایی، ترکی و غیره فعالیت دارد.

همکاری درازمدت با سازمانها و ادارات دولتی و غیر دولتی از قبیل بانکها، شهرداریها، دانشگاه ها و موسسات علمی و تحقیقاتی و شرکتهای بازرگانی و دارویی و واحدهای تولیدی و صنعتی نمایانگر تجربه چندین ساله این موسسه می باشد.

ترجمه اسناد رسمی و مدارک و متون حقوقی تجاری و مالی و قراردادهای بازرگانی، متون تخصصی، ریزنمرات و دانشنامه های تحصیلی دانشگاهیان و فارغ التحصیلان اعزام به خارج و مهاجرین فعالیت ویژه این دارالترجمه است.

سفیر در زمینه ارائه خدمات مشاوره در امور اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر خارجی، ویزای دانشجویی و تجاری و سرمایه گذاری و خدمات بازرگانی و مهاجرت و اقامت و اخذ روادید توریستی نیز فعالیت می نماید.

انجام خدمات مربوط به تأیید اسناد از جمله تأیید مدارک در دادگستری و امورخارجه و تأیید سفارتخانه های خارجی در تهران و همچنین مراجعه به بانک ها و وزارت خانه ها جهت تأیید اسناد و پیگیری کارهای اداری مراجعه کنندگان از دیگر خدمات این موسسه می باشد.

ورود به سایت